top of page

Hakkımızda

İz Design İstanbul, ev dekorasyonunda huzur ve enerjinin uyumu ve ilgi çeken sonuçlar elde etmeyi hedefleyerek, 2020 Aralık ayında İç Mimar Nur Beliz Doğruyol Tuncer tarafından kuruldu. Dekoratif ürünlerden aydınlatma ürünlerine kadar çok çeşitli bir yelpazede özel tasarım ürünler üretiyor. Evlerinizin köşelerini özel kılmak için dekorasyonu ve mobilyaları tamamlayan tasarımı tamamen İz Design İstanbul’a ait aydınlatma ürünlerini oluşturdu.

Yoğun ve tempolu hayatınızı daha yaşanabilir hale getirmek için çalışıyoruz. Monoton, benzer ürünlerin yapıldığı ve fiyat performansı olarak seri üretimlerin cazip geldiği alışmışlıktan uzaklaşarak kendi mottomuzu belirledik. Bütün üretimi gerçekleşen ürünleri farklı ve özgün kıldık. Ürettiğimiz aydınlatma ürünlerimizi aksesuarlarla renklendirerek, hepsi birbirinden farklı ince el işçiliğine sahip özgün hikayelere ait tasarımlarla karşınızdayız!

İz Design İstanbul olarak, yaşam alanlarınıza anlam katacak, kişiliğinizi ve zevkinizi yansıtacak renkli ve özgün bir ruh kazandıracak ürünlerimize sahip olma ayrıcalığına sahipsiniz. Hemen bir abajur yakarak, evinize özgünlük katın!

Senin evin, senin tarzın, senin İz’ in olsun!

BDK01217.JPG
bottom of page